Неділя, 04.12.2016, 23:28

Головна » 2016 » Вересень » 6 » День Знань
День Знань

У перший день осені вулиці рідного міста розквітли дитячим щебетом, юнацькими посмішками, хуртовиною осінніх квітів. Наша держава всіх вітає з Днем Знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Школа світиться щастям, бо на її поріг повернулися діти. Директор школи Плотницька Ольга Федорівна благословила школярів на плідну й  натхненну працю, з  початком навчального року привітала учнів, батьків та гостей свята Марченко Олена Сергіївна, методист інформаційно-методичного центру. Завітав до учнівської громади представник Війська Запорізького, закликав молодь власними гідними  вчинками прославити  Україну-неньку. Особливо сподобалися присутнім безпосередність та щирість першачків, які обіцяли «згризти граніт наук». А майбутні випускники та їх батьки подбали, аби було що опановувати: подарували малюкам цікаві й корисні книжки. Веселий, запальний дзвінок покликав школярів до світлих затишних класів. Під вишитими рушниками, традиційним оберегом, заходили учні до школи на свій перший урок, присвячений 25-річчю Незалежності України. Саме ним і розпочався перший робочий тиждень – Тиждень історії.

Переглядів: 74 | Додав: Алла | Рейтинг: 2.0/1