Середа, 07.12.2016, 17:20

Головна » 2015 » Травень » 20 » Дні Європи
Дні Європи

14-17 травня в Сумах відзначали Дні Європи. Офіційне відкриття свят відбулося 16 травня в сквері ім. Т.Шевченка. Діти та дорослі тримали в руках європрапорці, розважалися виступами музикантів, виконавців європейської музики,  а усі охочі могли спробувати  страви європейської кухні від сумських ресторанів і кафе. Громадські активісти Центру європейських ініціатив запропонували школам міста прикрасити дерева символікою держав – членів ЄС. Наша школа представляла Грецію. Каштан одягли в давньогрецьке вбрання, прикрасили виробами із вторинної сировини – вийшло досить гарно! А  бажаючі на згадку про свято мали змогу сфотографуватися в імпровізованих костюмах. Було цікаво й весело: з 15 години  проводились майстер-класи з різних видів танцю, виступали міські артисти.

17 травня о 9 годині розпочалась  інтелектуально-спортивна гра "Єврофутквест"  в парку  ім. І. Кожедуба. Учасники квесту мали пройти цілий ряд випробувань, перш ніж дійти до фінішу. Наша команда достойно виступила й отримала грамоти та подяку від міського голови Сум О.М.Лисенка.

Переглядів: 96 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0