Четвер, 21.09.2017, 16:57

Головна » 2017 » Травень » 23 » Дні Європи
Дні Європи

20 травня 33 євроклуби  міста Суми та Сумської області вже дев'ятий раз запросили городян та гостей міста до скверу ім. Т.Г. Шевченка на святкування Днів Європи. Близько 2500 осіб взяли  участь у цьогорічних  заходах.

День Європи для українців – це знайомство з історією, економікою і культурою різних країн Європейського Союзу. Наша школа представляла Нідерланди. Команда запропонувала екологічну інновацію «Деревина з газет», розроблену молодим нідерландським дизайнером Мікі Мейєром. Школярі виготовили зі вторинної сировини міні-комод та різні зразки декорування інтер’єру.

У Конгрес-центрі СумДУ відбулися  мистецькі презентації, які відвідали учні нашої школи: фотовиставка «У пошуках надії: історії молодих мігрантів»  та міжнародний документальний фільм «Уяви мир». Обидві події відображали вплив конфлікту на суспільство та життя людей і викликали жваве обговорення та дискусію серед відвідувачів.

21 травня  ГО "Центр євроініціатив" традиційно організувала  для євроклубівців міста та області інтелектуальну спортивно-розважальну гру "Єврофутквест". Цього року гра знову зібрала у парку імені  Івана Кожедуба усіх бажаючих. 167 учасників з двадцяти  команд з міста та області  впродовж трьох годин демонстрували свою обізнаність, кмітливість, креативність.

Переглядів: 69 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017