Середа, 22.11.2017, 21:14

Головна » 2017 » Березень » 23 » Дорогою добра
Дорогою добра

Усе своє життя люди пізнають, що таке добро і зло, гарне й погане. Шлях до добра непростий і не завжди легкий, переконалися учні 5-Б класу на виховній годині «Дорогою добра», проведеній бібліотекарями та вчителем етики. Помічниками під час подорожі стали знання учнів, творчість, фантазія. Школярі пригадували прислів’я та приказки, відновлювали відповідність частин крилатих виразів про добро, аналізували вчинки, розв’язували ситуативні задачі, визначали складові поняття «Добро», робили висновки. Корисними були й розваги: п’ятикласники переглядали відео, уривки з мультфільмів, слухали пісні про добрі справи. Кожен спробував себе в ролі чарівника, даруючи радість один одному за допомогою засобів нашої багатої мелодійної мови. Учні зробили висновок, що в житті завжди слід керуватися Золотим правилом моралі: «Стався до інших так, як хочеш, щоб ставилися до тебе!» Закінчилася  зустріч у дружньому колі колективною піснею «Дорогою добра».

Переглядів: 67 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017