Середа, 07.12.2016, 17:17

Головна » 2014 » Жовтень » 21 » Дорожній рух
Дорожній рух

У рамках місячника безпеки руху  Шкільна учнівська республіка ініціювала проект для учнів 7-11-х класів «Мій друг – дорожній рух». Перший етап  стартував 19 вересня. Школярам було запропоновано тренінгові заняття, на яких учасники команди Юних інспекторів руху детально ознайомили учнів з правилами дорожнього руху, жестами регулювальника, дорожньою розміткою, видами світлофорів та вмістом аптечки водія. 23 вересня перевірено рівень обізнаності учнів за допомогою тестових завдань. Журі відмітило високі результати учасників проекту.

Третій етап – велоквест – проведено 6 жовтня на території школи. Учні пройшли  випробування на 7 станціях: «Світлофор», «Дорожні знаки», «Регулювальник», «Медична», «Віртуози», «Павутинка».

За результатами ІІ, ІІІ етапів визначені переможці. Грамотою за зайняте ІІІ місце нагороджено колектив 8-А класу, ІІ місце вибороли учні 10-А класу, а почесне І місце отримав 9-А клас. Вітаємо переможців!

Переглядів: 159 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0