Середа, 22.11.2017, 21:19

Головна » 2017 » Березень » 31 » Другий цикл Програми «Демократична школа»
Другий цикл Програми «Демократична школа»

29-30 березня 2017 року в рамках другого циклу Програми «Демократична школа» відбулася презентація Програми для шкільного колективу, батьків і представників громади. Учителі, учні, батьки разом з тренерами Програми вивчали ситуацію в школі з трьох основних напрямків: розвиток демократичного шкільного середовища та демократичного процесу врядування в школі, включення освіти для демократичного громадянства і прав людини в навчально-виховний процес, установлення партнерських зв’язків із громадою; ідентифікували як досягнення, так і проблеми, обговорюючи їх відкрито; визначали можливі напрямки розвитку. Демократична школа – це не ідеальна школа, де немає жодних проблем. Це школа, де всі суб’єкти шкільного життя слухають і поважають один одного, а всі важливі рішення обговорюються і приймаються усіма сторонами, яких ці рішення стосуються. Це школа, у якій не бояться говорити про виклики та труднощі, а разом шукають шлях виходу з проблемних ситуацій. Це школа, у якій за жодних обставин не забувають демократичні принципи і не нехтують ними.

Переглядів: 59 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017