Понеділок, 19.11.2018, 02:18

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2017 » Грудень » 27 » Екскурсія до столиці
Екскурсія до столиці

23 грудня учні 4-х класів побували на екскурсії в столиці України Києві. Спочатку школярі відвідали «Країну карамелі». Це було справжнє шоу від майстрів: карамель виготовляли на очах у здивованих дітей. Увесь процес приготування карамелі, від розтоплювання цукру до отримання готової цукерки, супроводжувався жартами, загадками та гарним настроєм. Наприкінці екскурсії діти зробили солодкі покупки.

Після смачного обіду учні побували на новорічній казці «Неверленд». Дітям сподобались кольорові фонтани, струмені яких забавно танцюють під різні музичні композиції, переливаючись всіма кольорами веселки в променях світла, виступи повітряних гімнастів, акробатів, ілюзіоністів.

Потім усі пішли на Софіївську площу, де встановлена головна ялинка країни. Діти побачили красуню-ялинку, тисячі ліхтариків, поспілкувалися і сфотографувалися з Дідом Морозом і Снігуронькою. Задоволені, з приємними враженнями поверталися в рідні Суми.

Переглядів: 104 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018