Середа, 07.12.2016, 17:18

Головна » 2015 » Квітень » 9 » Етап конкурсу «Клас року»
Етап конкурсу «Клас року»

Підходить до завершення традиційний конкурс «Клас року». Як завжди, протягом навчального року ведеться облік участі класних колективів та їх перемог у конкурсах, проектах, акціях. Важливою складовою є висвітлення життя  класу, його успіхів, досягнень у класних куточках. Звичайно ж, враховується оригінальність подачі, насиченість, яскравість, корисність інформації. Злагодженість у роботі, зв'язок між однокласниками, згуртованість колективу, уміння організувати відпочинок найкраще можна визначити  за портфоліо. Потрібно не лише цікаво організувати життя класу, а й прорекламувати кращі його сторони. Цього року шкільне самоврядування вирішило замінити етап «Візитка класу», який зазвичай представлявся декількома представниками колективу, на «Битву хорів». Як і будь-яке нововведення, це теж викликало бурю емоцій з боку і класних керівників, і учнів: кінець навчального року, багато роботи й без того, проведення заходів за планом, ще й виступ готувати. Зате яке чудове свято єднання тривало три дні поспіль у школі! Класні колективи творчо й відповідально поставилися до завдання. Усі:  від п’ятикласника до випускника – доклали чимало зусиль, аби достойно представити свій колектив. Різний репертуар, костюми, подача, супровід – журі було непросто визначити найкращих! Та все ж довелося приймати рішення.

Серед 5-6-х класів І місце зайняв 5-Б клас, ІІ – 6-В клас, ІІІ – 5-В і 6-Г класи.

Серед 7-8-х класів І місце зайняв 8-Б клас, ІІ – 7-В клас, ІІІ – 8-А клас.

Серед 9-11-х класів І місце розділили 9-Б та 9-В класи, ІІ – 9-А та 10-А класи, ІІІ – 10-Б клас.

Цей етап став ще одним кроком до перемоги в конкурсі. Усім успіхів!

Переглядів: 111 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0