Понеділок, 22.10.2018, 19:34

Головна » 2018 » Жовтень » 9 » Європейський тиждень місцевої демократії
Європейський тиждень місцевої демократії

З 01 по 05 жовтня 2018 року в рамках відзначення Європейського тижня місцевої демократії в школі були проведені лекції, «круглі столи», тематичні уроки, присвячені питанням територіального устрою та розвитку принципів місцевої демократії в Україні, євроінтеграції, співробітництву між Україною та ЄС; проведено засідання органів шкільного самоврядування на тему «Самоврядування–це ми!».

Учитель правознавства Борисенко Ю.В. провів інформаційні хвилинки на основі  відео матеріалів  «Ми європейці.» У шкільній бібліотеці презентовано тематичну виставку літератури з правової тематики. Напередодні  Дня працівників освіти представниками органів шкільного самоврядування  було проведено святкову лінійку, де Президент та Премєр-Міністр ШУР привітали вчителів з професійним святом.

Переглядів: 20 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018