Неділя, 04.12.2016, 23:29

Головна » 2016 » Березень » 31 » Фестиваль соціально-педагогічної реклами
Фестиваль соціально-педагогічної реклами

23 березня в Сумському державному педагогічному університеті відбувся заключний етап  7 фестивалю соціально-педагогічної реклами «Фенікс». Студенти, педагоги та учні шкіл мали змогу створити власний творчий продукт і взяти участь у фестивалі. Учні нашої школи разом із соціальним педагогом Юхтою Л. М. відвідали фестиваль, переглянули кращі роботи в номінаціях «Найкраща друкована соціально-педагогічна реклама»,  «Найкраща екранна соціально-педагогічна реклама», «Найкраща друкована продукція». Школярі ознайомилися з рекламами «Мій вибір – бути здоровим», «Не стій на місці», «Розбий стіну байдужості», «Цінуй тих, хто подарував тобі життя», «Люби свою Батьківщину» та ін.. Це спонукало школярів зосередитися на власних переживаннях, задуматися про наслідки неприхильного ставлення та нехтування іншими людьми, про цінність життя.

Переглядів: 40 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0