Неділя, 04.12.2016, 23:30

Головна » 2015 » Квітень » 7 » Фінал «Обличчя школи 2015»
Фінал «Обличчя школи 2015»

Що спонукає школярів  брати участь у конкурсах? Кожен конкурс, що проводиться в закладі, - це змога учнів побачити можливості інших, оцінити свої й перевірити власні сили на практиці. Актуальним і сьогодні є вираз  Овідія «Мало просто хотіти – домагайся, прагни!». Саме ним керуються ті, хто мріє про підкорення вершин.

3 квітня фінішував шкільний проект «Обличчя школи 2015». В історію Шкільної Учнівської Республіки вписано  нові імена. Цього року журі було особливо уважним до всіх учасників, відмітивши переваги кожного! Лідери вкотре переконали вболівальників, що дорога до перемоги складна й  терниста, але підкорити вершину – цілком реально! Для цього потрібно бути впевненим у собі, власних силах, прораховувати дії на декілька ходів наперед, запалити інших своїми ідеями так, щоб заради їх  реалізації  створити справжню  команду, сила якої – в єдності! Думок, цілей, дій!

Вперше фіналістом проекту вдалося  стати наймолодшій  учасниці. Чернявська Катерина (6-Г) зайняла  ІІІ місце в загальношкільному проекті «Обличчя школи 2015».  З мінімальним відривом почесне ІІІ місце зайняла учениця, для якої самоврядування вже давно стало способом життя і справжньою родиноюЩербонос Анна(8-Б). Вперше змогла виправдати очікування свого класу талановита Вікторія Савченко ( 9-Б), посівши  почесне ІІ місце. Новим лідером, новим переможцем, новим обличчям школи стала  Лісовська Дарина (9-А). Вітаємо переможців! Коли віриш у себе – все стає можливим. Завтрашній  успіх починається сьогодні!

Переглядів: 117 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0