Середа, 22.11.2017, 21:10

Головна » 2017 » Березень » 1 » ІІ етап реалізації проекту "Демократична школа"
ІІ етап реалізації проекту "Демократична школа"

У 2016 році стартувала Всеукраїнська програма освіти для демократичного громадянства «Демократична школа». Для участі в проекті було відібрано 40 закладів з усієї України. Три з них представлятимуть Сумську область, серед кращих — і наш навчальний заклад. Справді, найпершою моделлю суспільства для маленької людини є саме  школа. Вона допомагає зрозуміти сучасний світ  та навчитися жити в ньому, сформувати активну життєву позицію, незалежне мислення, відповідальність за себе та інших. Одним із найголовніших завдань навчально-виховної роботи наша школа вважає навчання підростаючого покоління бути активними громадянами суспільства. Наш навчальний заклад створює сприятливі умови, де кожен може навчитися спілкуватися з іншими людьми та співпрацювати з ними.  Сьогодні реалізація проекту “Демократична школа” набирає обертів. У лютому ініціативна група на чолі з директором О.Ф.Плотницькою відвідали  конференцію з нагоди початку другого циклу Програми та чотириденні тренінги для шкільних команд, де були намічені напрямки подальшої роботи. За підтримки проекту учасники проаналізували стан демократії у своєму навчальному закладі. Ініціативна група склала план дій і почала впровадження демократичних змін, будуючи нову українську школу. У березні чекаємо тренерів проекту, які проаналізують проведену роботу.

Сподіваємося, що участь у програмі “Демократична школа” допоможе учням повірити у власний потенціал  та реалізувати його в подальшому житті.

Не будьте байдужими, долучайтеся до змін. Від нас залежить, якою буде наша школа!

Переглядів: 70 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017