Четвер, 21.09.2017, 16:55

Головна » 2017 » Квітень » 7 » ІІІ етап загальношкільного конкурсу "Обличчя школи"
ІІІ етап загальношкільного конкурсу "Обличчя школи"

У  рамках загальношкільного конкурсу «Обличчя школи»  учасники проекту проводили  майстер-класи . Столбцова Аріна ( 9-Б клас)  ділилася секретами  виготовлення оберегів із солоного тіста. Гуща Дарина і Бабак Ангеліна (10-А) вчили однокласників виготовляти індійський амулет «Ловець снів», який оберігає людину, відганяючи страшні сни. Пінчук Анастасія (7-В) показала алгоритм виготовлення орігамі, Козлова Ангеліна   та Крючкова Євгенія (7-Б) виготовляли квіти з гофрованого паперу, Черевична Анастасія – бомбочки для ванни. Паращенко Дар’я (10-А) запропонувала власний варіант оздоблення горщика для квітів, а Тернавенко Альона (8-В) вчила виготовляти браслет-оберіг. Мірошниченко Даніїл (8-Г) та Стадніченко Таміла (6-А) розучували бальний танець. Бажаючі навчитися танцювати швидко отримали не лише нові уміння, а й задоволення та дипломи. Панченко Катерина (6-В) представила програму фізичного розвитку «Спорт- це життя». Усі учасники майстер-класів залишилися задоволеними: їм вдалося своїми руками створити цікаві й корисні вироби, отримати нові уміння та навички й цікаво провести свій вільний час.

Переглядів: 95 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017