Середа, 07.12.2016, 17:16

Головна » 2016 » Січень » 14 » Із пошаною й любов'ю зичим щастя і здоров'я
Із пошаною й любов'ю зичим щастя і здоров'я

За традицією у переддень Старого Нового року молодь ходить  щедрувати, бажаючи господарям достатку, а оскільки 13 січня за християнським календарем —день преподобної Меланії, то й до нашої школи завітали  справжнісінька  Меланка-Вода (насправді Вода Аня) разом із Василем-Місяцем сповістити господарів про наступні торжества та справити гостини. Тільки-но зійшла перша зірка, дівчата вирушили в дорогу. Спочатку вітали господарку школи – директора Ольгу Федорівну, бажали щедрих врожаїв на освітянській ниві. Далі відвідали заступників директора та  вчителів, які ще знаходилися на робочих місцях, зичили щедрого вечора й святкового столу. А потім щира пісня щедрувальників звучала в оселях усіх, хто радо приймав добрих гостей. Привітні господарі радо винагороджували веселу компанію, фотографувалися на згадку.

А на Василя зранку першими до школи йшли хлопці-засівальники, щедро всипали підлогу житом, пшеницею, всякою пашницею, вітали з Новим роком, бажали щастя й благополуччя. Тож сподіваємося на щедрі врожаї цього року!

Добрий день вам, люди добрі, у вашій оселі,

Прийміть наші побажання на свята веселі.

Хай вам радість усміхнеться зіркою ясною,

Хай вінчається вам праця славою гучною!

Переглядів: 90 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0