Неділя, 22.10.2017, 10:48

Головна » 2017 » Вересень » 29 » Ярмарок!
Ярмарок!

28 вересня  в школі відшумів традиційний осінній ярмарок. Цього року він був особливо людним та результативним. Учні, їх батьки та вчителі старанно готувалися. Та й до реклами своєї продукції поставилися творчо. Тому товари розходилися швидко. На високому рівні було обслуговування покупців. На ярмарок завітали представники Громадського фонду «СУМИ»,  учасники АТО, представники притулку для тварин, керівники гуртків Сумського обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Працювало на ярмарку Містечко майстрів: бажаючі виготовляли закладки в книжки, вчилися малювати на воді, підкорювали мистецтво квілінгу. Солоха з коробейниками розважали гостей, наймолодші гралися, усі мали змогу долучитися до флешмобу.

На ярмарку зібрано 29672 гривні. Кошти підуть на допомогу в лікуванні учасників АТО, на допомогу в утриманні притулку для безпритульних тварин, на придбання футболок з традиційним орнаментом для команди учнів – учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

.

Переглядів: 72 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0