Середа, 07.12.2016, 17:16

Головна » 2016 » Травень » 17 » Ярмарок педагогічних ідей
Ярмарок педагогічних ідей

Відповідно до наказу управління освіти і науки Сумської міської ради у квітні 2016 року проходив міський ярмарок педагогічних ідей та інновацій у початковій школі. За мету ставили виявлення творчо працюючих учителів початкових класів та педагогічних колективів, підвищення фахової майстерності, створення міського інформаційного банку передового педагогічного досвіду вчителів школи І ступеня. Педагоги нашої школи взяли активну участь у ярмарку. Експерти відмітили їх матеріали як найбільш якісно та змістовно підготовлені.

У номінації «Комп’ютер – мій помічник» перемогу отримали Войтенко Світлана Іванівна та Лопатіна Людмила Олександрівна; у номінації «Творчий портрет керівника, учителя»  –  Ягупа Ірина Дмитрівна. Переможців нагороджено Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради та цінними подарунками.

Дипломи лауреатів отримали: у номінації «Золотий фонд»  – Макошенець Світлана Всеволодівна; у номінації «Дидактичні розсипи»  – Азарова Надія Михайлівна; у номінації «Методичні скарби» – Проценко Надія Григорівна та Коваль Любов Дмитрівна; у номінації  «Творчий портрет керівника, учителя»  –   Луговська Ірина Олександрівна.

Приємно, що наші педагоги мають творчі здобутки, якими можуть поділитися з іншими. Бажаємо нових успіхів!

Переглядів: 124 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0