Понеділок, 23.04.2018, 12:45

Головна » 2018 » Квітень » 17 » КА-НІ-КУ-ЛИ!
КА-НІ-КУ-ЛИ!

Весняні канікули в школі були насиченими, пізнавальними, корисними.

Перший день прихильники футболу відзначили товариським матчем. А учні 6-А та 6-В класів вирушили до невеличкого та затишного містечка Сумщини – Тростянця. Першим об’єктом екскурсії став краєзнавчий музей, де діти ознайомились з етнографією, археологією, мистецтвом та історією міста. Далі учні відвідали музей шоколаду й дізналися історію створення Тростянецької шоколадної фабрики, побачили її смачні витвори. Потім шестикласники завітали до Круглого двору й уявили себе античними акторами. Останньою зупинкою стало урочище Нескучне, де діти прогулялись навколо трьох ставків, помилувалися багатовіковими деревами та пролісками, сфотографувались біля «Гроту Німф». 4- ті класи здійснили подорож мальовничими куточками Полтавщини. Учні 9-В класу відвідали виставку «Рослини-хижаки».

З 10 по 12 квітня 2018 року на базі Державного позашкільного закладу санаторного типу «Ровесник» ГО "Центром євроініціатив" за підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА проводився Перший форум євроклубів Сумщини. Представники нашої школи разом з учасниками 22 євроклубів обговорили моделі традиційної та ідеальної шкіл, питання поступового переходу до НУШ - переходу до такої школи, яка не просто надає певну суму знань, а вчить компетенціям. Спільними зусиллями розробили проекти, які будуть реалізовані в школах області найближчим часом.

11 квітня Дернова В.С. провела захід «Конкурс акторської майстерності» у 6-В класі. Учні команд «Динаміти» та «Переможці» змагалися  за краще створення пантомім, складання та декламування віршів, розігрування ролей, виконання  танців та пісень. З невеликим відривом призове місце посіла команда «Динаміти».

Уже стало традицією щороку агітбригадою учнів четвертих класів проводити в дитячих садках концерти «Граємося-навчаємося, до школи №27 збираємося». Таке театралізоване запрошення до навчання саме в нашій школі пройшло   в дитсадочках «Попелюшка» та «Олімпієць». Вистава «Коза-дереза» викликала у дошкільнят інтерес, позитивні емоції, бажання ходити до школи.

13 квітня учні 3-Г класу відвідали музей народних ремесел та побуту Слобожанщини на Косівщині. Діти із задоволенням слухали цікаву розповідь екскурсовода про походження предметів побуту, ознайомились із оберегами.

На виконання заходів з реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності " Рухова активність- здоровий спосіб життя- здорова нація" за ініціативою вчителів школи було проведено змагання з волейболу серед команд вчителів школи та команд випускників. Перемогу вибороли старшокласники.

Учні 2-х класів вирушили в «космічну подорож». На них чекали цікаві пригоди. П’ятикласники здійснили екскурсію до гончарної столиці України – містечка Опішня. Семикласники переглянули фільм у кінотеатрі «Дружба». А учні 9-В класу зустрілися на годині спілкування «В чому цінність життя людини?».

Переглядів: 27 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018