Вівторок, 22.01.2019, 11:28

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2019 » Січень » 10 » КА-НІ-КУ-ЛИ!
КА-НІ-КУ-ЛИ!

Зимові канікули - найпрекрасніша, найкраща, найбажаніша пора в навчальному році. Школярі чекають на неї з нетерпінням, і все, що пов'язане з ними, запам'ятовується надовго. Щоб саме так і було, з 26.12.2018 по 08.01.2019 в школі було організовано змістовне дозвілля школярів.

Охочі порозважатися відвідали новорічні розважальні шоу-програми «Звичайне диво під Новий рік» у БК «Хімік», «Новорічний калейдоскоп» на базі  СОЦПО та РТМ, діти пільгових категорій переглянули новорічні вистави в Палаці культури ПАТ «Сумське машинобудівне НВО», Сумському академічному театрі ім. Щепкіна, Театрі для дітей та юнацтва й отримали солодкі подарунки.

Класні керівники організували святкування Нового року та Різдва в класних колективах: весело й цікаво пройшла конкурсно-розважальна програма «Новий рік у колі друзів» у 7-А класі (класний керівник Безверха Т.М.); пізнавальною для школярів 7-В класу стала година спілкування «Як святкують Новий рік у різних країнах» ( класний керівник Дернова В.С.).

Учні 5-8-х класів відвідали кінотеатри міста й переглянули новинки кінематографа.  Цікавою та активною була прогулянка на свіжому повітрі учнів 7-Б класу (класний керівник Калюжна Л.М.).

Педагогом-організатором та учнівським самоврядуванням для учнів 5-6-х класів проведено «Родинне свято», а для учнів 7-11-х класів - шкільний конкурс «Чарівна україночка». Добре відпочили – до роботи!

Переглядів: 20 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2019