Вівторок, 21.11.2017, 20:02

Головна » 2017 » Листопад » 3 » Канікули
Канікули

Пiзня ociнь – цe чac яcкрaвиx фaрб, ocтaннix тeплиx днiв i пeршoгo cнiгу, a для шкoлярiв –  чac кaнiкул. I нexaй вoни тривaють нeдoвгo, зате цeй чac учні нашої школи прoвeли вeceлo i з кoриcтю. Вихованці закладу відвідували музеї міста, брали участь у конкурсах, змаганнях, святах. До Дня визволення України від нацистських загарбників для учнів 8-х класів проведено виховну годину «А пам'ять священна…». З традиціями Англії та Америки школярі ознайомилися під час святкування Halloween.

З метою виховання в учнів любові до рідного краю, шанобливого ставлення до національних цінностей українського народу, його історії, були організовані туристичні поїздки. Учні 3-х класів відвідали с. Луциківку, батьківщину  Олександра Булатовича,  дипломата,  дослідника Африки. 5-А та 10-А класи здійснили незабутню подорож до Львова. Школярі 4-х класів побували в Кременчуці. Учні 7-Г класу подорожували Батурином – еталонною пам'яткою археології козацької доби. 2-і та 6-і класи отримали масу позитиву, відвідавши міні-зоопарк у Верхній Сироватці. У Харкові для учнів 7-х класів було проведено оглядову екскурсію містом, а потім вони відвідали дельфінарій, планетарій та Фельдман Екопарк. 8-і класи побували в столиці, 5-Б та 5-В класи – у місті партизанської слави Путивлі. Колектив 5-Г класу здійснив поїздку до Полтави.

Побували школярі й у кінотеатрах міста, долучилися до заходів, які проводили Сумський палац дітей та юнацтва і Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю. Шестикласники стали учасниками Осіннього ярмарку, а учні 7-Г класу відвідали розважальну програму «Осіння вечірка».

Протягом канікул працювала спортивна зала. Для учнів 1-4-х класів проведено естафети та турніри. Серед учнів 6-х класів пройшли традиційні змагання з футболу. Також відбувся матч з баскетболу «3х3» для учнів школи та вчителів фізичної культури.

Переглядів: 30 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017