Середа, 07.12.2016, 17:22

Головна » 2014 » Жовтень » 1 » Конкурс ессе
Конкурс ессе

27 вересня на базі комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27 відбулося урочисте нагородження переможців ІІ етапу конкурсу "Сучасне і майбутнє Сумщини", організаторами якого виступили Сумський національний аграрний університет та WMB Polska.

Учасниками конкурсу стали учні 9-11 класів шкіл міста. Конкурс проводився у ІІ етапи: написання есе на тему "Сучасне і майбутнє Сумщини" та захист власної роботи. Вирішальним став ІІ етап, де 30 учнів, які стали авторами кращих робіт, за 3 хвилини повинні були переконати інших учасників та членів журі в тому, що саме його робота є найкращою. Перемогу в конкурсі здобули і дві учениці нашої школи: Кириленко Ольга та Скалянська Олена. Дипломи переможців та подарунки вручив дітям особисто ректор СНАУ Ладика Володимир Іванович .

Була конкуренція, всі мали бажання перемогти, та головну винагороду -  путівки до Польщі, країни-члена ЄС, отримали 19 найкращих конкурсантів.

Переглядів: 120 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0