Середа, 07.12.2016, 17:24

Головна » 2015 » Квітень » 30 » Конкурс патріотичної пісні
Конкурс патріотичної пісні

У школі склалася традиція напередодні Дня перемоги проводити конкурс патріотичної пісні. Усім відомо, що пісня об’єднує український народ і надає йому неабиякої сили. Метою конкурсу є залучення учнів до вивчення пісенної спадщини нашого народу, створеної під час Великої Вітчизняної війни  та присвяченої  Великій Перемозі, а також пісень патріотичного характеру. 28 квітня в актовій залі зібралися учасники конкурсу (учні 6-8 класів) та глядачі. Колективи відповідально поставилися до підготовки та проведення заходу: це було не просто вдало підібрані й гарно виконані пісні, глядачам  було представлено продумані чуттєві композиції. Цього року звучало багато пісень про Україну, про найболючішу тему сьогодення – мир у державі та спокій у родинах. Одягнені у вишиванки, з українськими прапорами та жовто-блакитними стрічками, діти виконували обрані ними пісні так, що неможливо було стримати сліз. Журі було непросто визначити переможців: кожен виступ вражав і хвилював.

Колектив 7-А класу  заявляв: «Мы не хотим войны, мы объявляем мир!» піснею В.Гогунського і  М. Кожевнікової «Кто, если не мы». Вони посіли ІІІ місце.

На ІІ сходинці – 8-А клас із композицією «Доброго ранку, Україно!», їм вдалося запалити присутніх невпинною життєдайною енергією.

Стосовно І місця довго не могли визначитися, бо претендентів було два. В решті решт вирішили все так і залишити: усіх зачарували збірна команда 6-х класів піснею «Моя Україна» та неперевершена лірична композиція 7-Б класу «О той войне».

Переможців конкурсу було нагороджено грамотами.

Переглядів: 294 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0