Субота, 03.12.2016, 14:47

Головна » 2015 » Травень » 8 » Квітковий ярмарок
Квітковий ярмарок

30 квітня у школі відбувся традиційний Квітковий ярмарок. Діти разом з батьками готували страви, випічку, сувенірну продукцію, щоб було що запропонувати покупцям. На шкільному подвір'ї кожен клас представив свою композицію. Варто зазначити, що асортимент благодійного ярмарку був доволі різноманітний. Окрім сувенірів, виробів із бісеру, квітів, розсади та прикрас, відвідувачі з величезним задоволенням розкуповували смаколики та напої. Місцеві жителі не залишились осторонь  благодійного ярмарку: прийшли  підтримати наших школярів, обираючи товари за потребою. Великим попитом користувалися саджанці полуниці, малини, ожини та винограду, насіння квітів, букети тюльпанів. Малеча раділа солодощам, розвагам,  учасники вокального ансамблю запалювали своїми виступами, підіймали настрій. Спільними зусиллями було зароблено 9 тисяч гривень. Зібрані кошти передано на лікування онкохворих дітей. Дякуємо всім небайдужим!

Переглядів: 156 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0