Неділя, 04.12.2016, 23:29

Головна » 2016 » Квітень » 28 » Квітковий ярмарок
Квітковий ярмарок

28 квітня в школі відбувся традиційний Квітковий ярмарок. Він згуртував усю шкільну родину, бо до нього готувалися  і дорослі, і діти. Школярам та їхнім родинам випала нагода розкрити свої таланти, показати, на що вони здатні, повеселитись, цікаво та змістовно відпочити, ще й допомогти іншим. Учні нашої школи вміють багато чого зробити власноруч. Навіть пальчики малечі бувають дуже спритні в роботі, і творять вони ними справжні дива — є що показати!

Школа нагадує вулик. На подвір’ї – гамірно й весело: лунає музика, звучать пісні, продавці розхвалюють свій товар, покупці спішать до прилавків. Студенти СумДУ в «Містечку майстрів» проводять безкоштовно майстер-клас з виготовлення 3-D листівок, «циганочки» пропонують поворожити, Омелько пригощає пирогами з корзини. Все це створює веселий настрій, приносить задоволення.

Виручені від ярмарку кошти використають на благодійні цілі – передадуть на лікування онкохворим.

Переглядів: 110 | Додав: Алла | Рейтинг: 2.5/2