Неділя, 30.04.2017, 07:59

Головна » 2014 » Березень » 14 » Лідери шкільних колективів
Лідери шкільних колективів
27 лютого стартував загальношкільний конкурс "Обличчя школи 2014 "під керівництвом ШУР. Кожен клас обрав найактивнішого, найталановитішого та найдостойнішого представника задля участі у проекті, який вже другий рік поспіль проводиться серед учнів 6-11 класів. Нагадаємо, що конкурс проходить у 5 етапів: особиста презентація учасника, портфоліо, тренінг "Лідер у кожному з нас", особисті майстер-класи та виховні години і глядацьке голосування. Перші три - вже позаду, найцікавіше залишили на потім - власний захід є основною частиною конкурсу. З'являються перші лідери за кількістю балів від членів журі, але все в Ваших руках, дорогі учасники! Бажаємо проявити себе  якнайкраще у наступному етапі і довести всім, а перш за все собі - що він - "Обличчя школи"!
Переглядів: 127 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017