Субота, 03.12.2016, 14:46

Головна » 2016 » Березень » 1 » Мелодії кольорів
Мелодії кольорів

«Мелодії кольорів»  – таку назву мала виставка робіт юної художниці, учениці 10-А класу нашої школи Анастасії Загорулько, що відкрилася 19 лютого в Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Н. К. Крупської . Улюбленою справою Настя займається з дитинства, їй уже вдалося здобути чимало перемог  у міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. У цьому році юна художниця посіла I місце в міському конкурсі «Таланти твої, Україно!» та конкурсі- пленері « Рідне місто моє », отримала  Диплом І ступеня обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Образотворче мистецтво» – «Юні художники Сумщини». Три роки поспіль Анастасія бере участь у міжнародному гончарному фестивалі, який проходить у в селищі Опішня Полтавської області. Юна майстриня володіє різними техніками, створює свої творчі доробки. Картини Анастасії вирізняються досконалою композицію, ліричним настроєм. Чудові пейзажі, натюрморти, виконані з великою майстерністю, привертають увагу шанувальників мистецтва, нікого не залишають байдужими, бо справді  випромінюють тепло.

Виставка діятиме до 3 березня, тож за можливості вслухайтеся і ви в мелодї кольорів, створених натхненням Анастасії Загорулько!

Переглядів: 55 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0