Субота, 03.12.2016, 14:46

Головна » 2014 » Листопад » 20 » Міс Осінь
Міс Осінь

На початку листопада у школі пройшов традиційний конкурс «Міс Осінь» для дівчат  8-9 класів. Захід складався з чотирьох етапів: учасниці представляли себе, змагалися у вмінні складати вірші на осінню тему, робити зачіски, демонстрували свої таланти. Дівчата старалися, як могли. Додаткові бали їм допомогли отримати вболівальники. У залі панувала дружня творча атмосфера. Журі намагались найоб’єктивніше оцінити виступи учасниць. Перемогу виборола Сіробаба Марія (9-Б клас). Загорулько Анастасія отримала титул «Міс Чарівність», Чернявська Ксенія – «Міс Грація», Дорошенко Катерина – «Міс Винахідливість».

І учасники, і глядачі отримали задоволення, бо захід супроводжували гарний настрій та щирі емоції.

Лопатка Поліна, член журі

Переглядів: 165 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0