Середа, 22.11.2017, 21:13

Головна » 2017 » Березень » 22 » «Міс шкільна красуня – 2017»
«Міс шкільна красуня – 2017»

У Сумському державному університеті відбувся Конкурс «Міс шкільна красуня – 2017»  . За звання першої красуні змагалися дев’ять дівчат із Сумських шкіл та гімназій. З нашої школи взяли участь Лук’янова Валерія (8-А клас) та Семенюта Аліна (9-Б клас). Підтримували дівчат їх однолітки, батьки і вчителі. Конкурсна програма складалася з українського дефіле, знайомства з конкурсантками, виходу «Ділова леді», запитань, справжнього карнавалу талантів і Віденського балу. Наші учасниці  дуже багато працювали над собою, проводили численні години на репетиціях, тому зуміли  достойно себе представити. Виступи конкурсанток оцінювало професійне журі.       І хоча цього разу корону переможниці вибороти не вдалося,  Аліна стала міс Елегантність , а Валерія – міс Чарівність.

Переглядів: 102 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017