Вівторок, 06.12.2016, 13:12

Головна » 2015 » Вересень » 28 » Місячник безпеки руху
Місячник безпеки руху

Безпека на дорогах –  одна з основних проблем нашого суспільства. Від того, наскільки кожен із нас дотримується Правил дорожнього руху, залежить життя і здоров’я людей. Тому щорічно в Україні проводиться Місячник безпеки руху. Цього року комплекс профілактичних заходів  щодо попередження дорожнього травматизму «Обережно! Діти на дорозі!» тривав із 25 серпня по 25 вересня.

З метою усунення причин виникнення ДТП, підвищення рівня дорожньої дисципліни, зменшення рівня аварійності, попередження дитячого травматизму,  в нашому навчальному закладі проводено ряд заходів. Актуальну інформацію з безпеки руху дітей розміщено в куточку «Подбай про свою безпеку», під час  вступних інструктажів  з охорони життя та здоров’я учнів розглянуті питання попередження  дитячого травматизму. У школі проведено  конкурс малюнків «Вихований пішохід», організовано демонстрацію тематичних відеофільмів,  учні готували  презентації з безпеки життєдіяльності, з якими виступали  перед  однолітками. У бібліотеці діяла  виставка  «Безпека дорожнього руху – запорука життя».

З молодшими  школярами проведено  Хвилинки безпеки  «Мова вулиці», «Знаєш правила дорожні – тоді в путь рушати можна», «Азбука безпеки»; класні керівники 5-8 класів організували заняття з вивчення правил дорожнього руху: «Неуважність на дорозі – небезпека для життя», «Елементи вулиць і доріг, дорожні знаки та розмітка»,  «Я – учасник дорожнього руху». Роботу зі  старшокласниками спрямовано на підвищення рівня  свідомості учасників дорожнього руху, на класних годинах  обговорено конкретні випадки дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх , що сталися на території міста. Питання попередження дитячого травматизму розглянули  на загальношкільних батьківських зборах. Сподіваємося, кожен буде дбати  про свою безпеку!

Переглядів: 126 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0