Вівторок, 06.12.2016, 13:15

Головна » 2015 » Березень » 5 » Місячник культури поведінки та спілкування
Місячник культури поведінки та спілкування

З 23 лютого по 23 березня у закладах освіти оголошено Місячник культури поведінки та спілкування. Доречно. Бо навчити людину осмислено до­тримуватись правил залежно від ситуації, місця і часу — важливе завдання школи і сім'ї.  Вийшовши з дому, знаходячись в загальних місцях, транспорті, вступивши в контакт з оточуючими, людина проявляє себе на відповідному рівні культури. Яким буде цей рівень, залежить від кожного з нас і суспільства загалом. У школі цим питанням завжди приділяється значна увага, а тепер – особливо. Оскільки в культурі поведінки органічно злиті  культура спілкування, мови, зовнішності, побутова культура,  усі ці теми стали основними при проведенні заходів з учнями. У початкових класах пройшли виховні години «Культура спілкування»,  «Подорож у світ добрих справ», «Привітному – скрізь добре!»,  година спілкування «Людина має творити добро», години ввічливості  «Спілкування – візитна картка», «Ввічливим бути добре!»,  хвилинка- говоринка.  Учні  середньої ланки брали активну участь у підготовці та проведенні заходів «Наша мова – наше віддзеркалення »,  «Мистецтво спілкування». Старшокласники організували відверту розмову на тему «Є люди, які вміють говорити, але не вміють нічого сказати. Це вітряні млини, які вічно махають крилами, але ніколи не літають», зустріч з телеведучим  Будянським на тему «Культура спілкування як вимір культури міжособистісних стосунків».

Місячник триває, на школярів чекає багато цікавого, важливого, корисного.

Переглядів: 153 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0