Вівторок, 06.12.2016, 13:13

Головна » 2016 » Квітень » 2 » Місячник культури спілкування
Місячник культури спілкування

З метою формування у школярів загальнолюдських цінностей, норм та правил культури поведінки у період з 22.02.2016 по 21.03.2016 у школі проведено Місячник культури поведінки й спілкування. На початку місячника бібліотекарями школи оформлено інформаційний куточок для батьків, тематичну виставку  «Будьмо ввічливими», де подана інформація про правила спілкування у різних життєвих ситуаціях. Протягом місячника діяла  літературна виставка «Дитина і духовність».

У початкових класах пройшли  виховні години «Культура спілкування»,  «Подорож у світ добрих справ», «У країні ввічливості»,  година спілкування «Абетка ввічливості», години ввічливості  «Людина має творити добро!», «Добро все переможе!». Учні  середньої ланки брали активну участь у підготовці та проведенні заходів «Мовний етикет українців», «Єдина справжня розкіш – розкіш людського спілкування». Години спілкування сприяли поглибленню розуміння етики спілкування, культури мовлення, формуванню негативного ставлення до лихослів’я, вихованню любові і поваги до рідної мови, формуванню навичок мовного спілкування у школярів.

Учні школи відвідали виставки дитячих малюнків «Добро очима дітей», «Все починається з чистого аркуша», а також тематичної виставки художнього музею «Шевченківський живопис» і краєзнавчого музею «Т.Г.Шевченко і Сумщина».

Активно працювала шкільна психолого-педагогічна служба. Практичний психолог П'ятаченко І. М. проводила роботу з учнями, схильними до правопорушень щодо розвитку навичок у спілкуванні. Соціальний педагог Юхта Л. М. провела з учнями 6-х класів заняття з елементами тренінгу «Розкажи мені про себе», аби дізнатися коло їхніх інтересів та виховувати людські чесноти. На другому занятті з теми   «Мистецтво розуміти іншого» діти познайомилися з прийомами ефективного спілкування та застосували їх на практиці.

Переглядів: 48 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0