Середа, 12.12.2018, 22:03

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Листопад » 5 » Місячник шкільних бібліотек
Місячник шкільних бібліотек

У жовтні 2018 року в школі проходив Місячник шкільних бібліотек, присвячений 100-річчю з Дня народження В. Сухомлинського. У фойє було оформлено інформаційний куточок: план заходів, підбірка матеріалів «Великий педагог,  великий Добротворець». Школа рясніла висловами великого педагога про моральні цінності людства, у бібліотеці діяла книжкова виставка «Невичерпне джерело світла, енергії, любові».

Перший тиждень – інформаційний: старшокласники організували  інформаційний десант «Ескізи дивовижного життя» для учнів 5-9 класів, на перервах працював відео салон «Школа радості В. Сухомлинського», 5 жовтня оголошено Днем генія (до Дня працівника освіти), в учительській діяло Бюро «Сто порад учителю».

З 8 по 12 жовтня проходив Тиждень родинного читання: старшокласники провели флешмоб «Читаємо Сухомлинського. Лист до сина»; учні молодших класів долучилися до акції «Я прочитаю тобі казку» й знайомили своїх батьків з повчальними творами В. Сухомлинського; учні 2-х класів урочисто стали читачами шкільної бібліотеки та взяли участь в інтерактивній грі «Три кроки».

Креативно й цікаво пройшов Тиждень дитячої творчості: фоторепортери з 10-Б підготували фото-сушку «Я і книга»; учні 6-х та 9-х класів побули в ролі літературних критиків, створюючи власні асоціації до крилатих виразів великого педагога; найменші читачі свої враження від казок та віршів В. Сухомлинського втілювали в малюнках.

Завершувався Місячник шкільних бібліотек Тижнем доброти: акція-позитив «Говоримо компліменти» всім підняла настрій; про добрі справи відомих особистостей розповів хіт-парад улюблених журналів;  демонстрація буктрейлера «Сучасні українські письменники, яких варто знати, твори яких варто читати!» спонукала школярів знайомитися з творчістю сучасних українських письменників.

Переглядів: 21 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018