Середа, 07.12.2016, 17:18

Головна » 2015 » Грудень » 31 » На канікулах - до школи!
На канікулах - до школи!

Зимові канікули – чудова пора. Усі діти з нетерпінням їх чекають, щоб добре відпочити. Особливе задоволення приносять  два чарівних свята – Новий рік і Різдво. Адже в ці дні можна потрапити в  казку, щиро повірити в диво та відчути безтурботність морозних ранків, коли не треба нікуди поспішати. Та ні, поспішати до нашої школи варто навіть під  час канікул! Бо  яскраві враження від добре проведеного часу залишаються надовго.

Для малюків учителі початкових класів підготували веселі розваги, зустрічі зі Святим Миколаєм та  Дідом Морозом, а батьки подбали про подарунки. Панувала весела святкова атмосфера: діти гралися, співали, танцювали біля ялинки, змагалися в різних конкурсах.

Учні 5-6-х класів зустрілися на Родинному святі. У сімейному колі задушевно провели час діти, батьки та класні мами: відгадували мелодії українських  пісень, згадували звичаї та традиції нашого народу, розігрували обряди. Переможених не було: кожен колектив отримав нагороду в одній із номінацій. Усі йшли по домівках щасливі й задоволені.

Переглядів: 59 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0