Середа, 22.11.2017, 21:11

Головна » 2017 » Березень » 2 » На хвилях медіапростору
На хвилях медіапростору

24 лютого  творчому активу нашої школи пощастило побувати в Києві, в студії  каналу 1+1. Чи багатьом доводилося побувати в тому самому місці, де створюються ефіри, які ми щодня бачимо  по телевізору? Після тривалої дороги учні змогли поринути у світ медіапростору на декілька годин. Екскурсовод розповідала про різні професії у сфері журналістики, про роботу Телевізійної Служби Новин та про телевізійну програму «Сніданок з 1+1». Школярі змогли власними очима побачити, як створюються матеріали, які подаються в ефіри, як знімають програму «Сніданок з 1+1», зазирнули в різні «куточки» каналу: студію звукозапису, зйомок, кабінети, де працюють редактори та журналісти. Цікаво  було доторкнутися до обладнання, яким користується  команда каналу для створення якісного матеріалу. Атмосфера  телевізійної студії наповнила учнів позитивними емоціями та яскравими враженнями, а ще вони отримали певну мотивацію: з часом досконало оволодіти професією журналіста, щоб працювати на 1+1. Із чудовим настроєм, сповнені надій, учасники подорожі попрямували до рідного міста, щоб розвиватися та досягати успіхів.

Переглядів: 99 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017