Вівторок, 06.12.2016, 13:14

Головна » 2015 » Травень » 8 » Напередодні Дня Перемоги
Напередодні Дня Перемоги

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості 9 Травня. Цей день залишиться для нас назавжди затьмареним гіркотою  втрат і осяяним сонцем Перемоги. У довічному боргу наше покоління  перед тими, хто боронив і боронить свою Батьківщину.
       Напередодні Дня Перемоги, вшановуючи пам'ять героїв,  у школі  відбулися традиційні заходи. Учні  впорядкували пам’ятники захисників України у роки Другої світової війни та місця поховання героїв, за якими доглядають протягом року.  У  бібліотеці оформлено експозицію книг та історичних документів «Вічно в пам’яті народній», яка буде діяти протягом травня. За ініціативи вчителя історії  Ботвінко Ю.В. проведено акцію для людей похилого віку «Ви маєте право»: учні виготовили брошури з інформацією про захист прав громадян та роздали їх ветеранам, учасникам Великої Вітчизняної та дітям війни. Теплою та зворушливою була зустріч п’ятикласників  з учителем фізичного виховання, а нині учасником  бойових дій на Сході України Багою Ю.М., яку організувала класний керівник Воліна О.І. Активізувалася  робота шкільного музею бойової слави ім. К.Зеленко: проведено ряд екскурсій для учнів нашої школи та інших навчальних закладів міста; зібрано та оформлено матеріали про сумчан – учасників АТО «Хоробрі серця Сумщини».  У першій декаді травня в школі  діє  виставка плакатів «Подвигу жити вічно».

Указом Президента України від 24.03.2015 № 169 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та        70-ї річниці завершення Другої світової війни» з метою консолідації суспільства навколо ідеї захисту України, налагодження громадянського взаєморозуміння і примирення у питаннях національної історії періоду Другої світової війни встановлюється День пам’яті та примирення, який відзначатиметься щороку 8 травня.

Саме в цей день у всіх класах відбулися уроки мужності «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» Класні колективи запросили на виховні години ветеранів Другої світової війни, учасників АТО, воїнів-афганців, представників громадських організацій.  Виховні години супроводжувалися переглядом  фільмів, фотоматеріалів документів, присвячених героїчному минулому. Звучали фронтові пісні, розповіді про їх створення.   Учасники уроків патріотизму вшанували  пам'ять загиблих воїнів Другої світової війни, учасників АТО хвилиною мовчання.  Це лише маленька часточка великої данини пошани захисникам Вітчизни.

Традиційно ранок 9 травня  розпочнеться акцією «Доброго ранку, ветеране!» Школярі привітають листівками, квітами, щирою вдячністю тих, кому випала доля зустріти 70-річчя Великої Перемоги.

Переглядів: 155 | Додав: zosh27 | Рейтинг: 0.0/0