Середа, 07.12.2016, 17:23

Головна » 2015 » Листопад » 10 » Незабутні враження
Незабутні враження

Якщо Ви хочете пережити неповторні відчуття, маєте неодмінно побувати у Львові. Тоді ви зрозумієте, що це те місто, в яке Ви готові закохатися.  Львів запам'ятовується високими пагорбами, що обступають його центр, вузенькими вуличками, пам’ятками архітектури, привітними людьми. Небагато міст можна порівняти з музеями просто неба. Саме до них належить Львів, у чудових архітектурних ансамблях якого втілена складна історична доля, відображений розвиток архітектури від древньоруських і готичних будівель XII-XIV століття, творів модерну й конструктивізму перших десятиліть XX століття до сучасних споруд.

Саме в цьому чудовому місті побували учні 8-А та 10-А класів. Карина Лопандя так описала свої враження: «Уже в дорозі ми зрозуміли, що на нас чекають три дні незабутнього відпочинку. Перше враження про це місто склалося відразу ж. У головах багатьох промайнула  думка: «Львів – місто з історією, і саме тут я хочу жити!». Бажання залишитися тут надовго зміцніло після відвідин Площі Ринок, Оперного  театру, Львівської  Майстерні  Шоколаду, Копальні Кави. Екскурсії Львовом викликали захоплення, а позитивна атмосфера, створена містянами, підіймала  настрій. Ці канікули запам`ятаються назавжди яскравими враженнями від поїздки до міста Лева!»

Переглядів: 81 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0