Четвер, 21.09.2017, 16:56

Головна » 2017 » Серпень » 14 » Нова українська школа
Нова українська школа

Реформування початкової освіти – перший крок у рамках впровадження Нової української школи. У травні 2017 року Міністерством освіти і науки України було оголошено конкурсний відбір шкіл, що бажають взяти участь у пілотному впровадженні нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи «Нова українська школа». 100 пілотних шкіл, що беруть участь в експериментальній роботі щодо впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти у 2017-2018 навчальному році, мають почати працювати за новим стандартом уже з 1 вересня. Цей етап передбачає апробацію нового стандарту початкової освіти на базі 4 шкіл у кожній області. Учасником означеної роботи у м.Суми стала  Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа I- III ступенів №27, м.Суми, Сумської області.

Дослідно-експериментальна робота з теми «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті в контексті концепції «Нової української школи» буде здійснюватись на базі двох перших класів, де працюватимуть учителі Ягупа Ірина та Ситник Ірина. Науково- методичний супровід реалізації завдань дослідно-експериментальної роботи здійснюватиме Комунальний заклад Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

За участю головного спеціаліста Департаменту загальної середньої освіти та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Ольги Малишевої, наукового співробітника відділу роботи з регіональними інститутами післядипломної педагогічної освіти Інституту модернізації змісту освіти Світлани Малікової, начальника відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації  Лариси Павловської, провідного спеціаліста відділу дошкільної, загальної середньої освіти Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ніни Ганжі 22 червня 2017 року відбулась зустріч з педагогами школи. Представники МОНУ познайомилися з системою роботи закладу, оглянули матеріальну базу, обговорили актуальні питання та проблеми на шляху до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти в рамках реформи «Нова українська школа».

Переглядів: 84 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017