Понеділок, 22.10.2018, 19:12

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Лютий » 27 » Нова українська школа. Навчальні тренінги
Нова українська школа. Навчальні тренінги

Сто пілотних шкіл України впродовж року вже реалізують зміст Нової української школи, серед них і наша школа. Для вчителів, які у 2018-2019 навчальному році навчатимуть першокласників, 23-24 лютого на базі нашої школи пройшли навчальні тренінги. Учитель Ягупа І.Д. у практично-діяльнісному форматі ознайомила педагогів з Концепцією Нової української школи, основними підходами в освітньому процесі. Під час тренінгових занять педагоги міста вправлялися у проведенні основних видів навчальної діяльності, що відповідають вимогам Нової української школи, опановували практику проведення ранкових зустрічей, створювали портрет сучасного учня, вчилися практично реалізовувати компетентнісний, діяльнісний та інтегрований підходи до організації освітнього процесу. Учителі вчилися співпрацювати, відчувати один одного в групі, вести діалог та дискутувати.

Переглядів: 122 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018