Понеділок, 24.04.2017, 06:21

Головна » 2016 » Грудень » 28 » Новорічний сувенір
Новорічний сувенір

З метою сприяння виявленню та подальшому розвитку творчо обдарованих дітей та учнівської молоді в галузі декоративно-ужиткового мистецтва, підвищення рівня естетичного виховання, збереження та популяризації кращих регіональних та європейських традицій у мистецтві дизайнерського оформлення новорічних сувенірів з 13.12 по 20.12.2016 року на базі Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді проведено міську виставку-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір».

У конкурсі брали участь учні та вихованці з 31-го навчального закладу міста, представляли свої роботи й учні нашої школи.

У віковій категорії 11-14 років І місце зайняла робота учениці 8-Г класу Ляскевич Мілани, ІІ місце – сувенір учениці 7-А класу Абаровської Богдани, ІІІ місце – виріб учениці 8-А класу Ярошенко Софії.

У віковій категорії 15-18 років І місце отримала робота учениці 9-Б класу Сіробаби Валерії.

Усіх переможців нагороджено Грамотою управління освіти і науки Сумської міської ради.

Вітаємо з перемогою учасників міської виставки-конкурсу та керівника  Лаврик Наталію Євгенівну!

Переглядів: 60 | Додав: Алла | Рейтинг: 5.0/1

Сумська ЗОШ № 27 © 2017