Субота, 03.12.2016, 14:44

Головна » 2014 » Грудень » 11 » Обличчя школи-2015
Обличчя школи-2015

18 листопада за ініціативи ШУР стартував загальношкільний  проект  «Обличчя школи-2015». У  І етапі  –  «Візитка  учасника» – брали участь представники колективів  6 – 11 класів. Кожен конкурсант намагався розповісти найголовніше  та  найцікавіше зі свого життя. Презентації   були різножанрові. Обов’язковими умовами стали розповіді про себе, свій клас, хобі, приклади  для наслідування  та захоплення. Дехто з учасників  пропонував до уваги власні малюнки та вірші. Кожен виступ кандидата на звання «Обличчя школи – 2015»  супроводжувався медіа-презентацією, а деякі конкурсанти навіть  запропонували  відео, у яких висвітлювали думки та ставлення до себе однокласників, друзів та вчителів. Організатори конкурсу доклали зусиль, щоб захід пройшов  цікаво. Та завдяки старанням учасників він перетворився на  захоплююче дійство.  Після кожної "Візитки учасника" члени журі задавали трішки неочікувані, іноді – провокаційні  запитання, що змушували конкурсантів замислюватися.

Члени  журі вже обрали своїх фаворитів, але поки що це – таємниця. Зараз триває ІІ етап проекту – конкурс портфоліо. Бажаємо всім учасникам успіхів і перемог!

Переглядів: 141 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0