Середа, 17.01.2018, 03:56

Головна » 2017 » Листопад » 17 » Обмін досвідом — шлях до вдосконалення
Обмін досвідом — шлях до вдосконалення

16 листопада 2017 року в школі проведено семінар «Наступність: дошкільний заклад — початкова школа». Вихователі ДНЗ «Попелюшка», «Олімпійський», «Купава» побували на уроках у перших класах, які беруть участь у Всеукраїнському експерименті щодо впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти Нової української школи. Показові заняття з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» не залишили байдужими ні дітей, ні дорослих. Починала день ранкова зустріч, яка налаштувала учнів на позитивний лад та викликала відчуття єдності. Усі із захопленням поринули у світ театру, бо саме цій темі присвячується весь тиждень. Учні 1-А класу (вчитель Ягупа І.Д.) опрацьовували тему «Ми творимо театр», а 1-Б класу (вчитель Ситник І.М.) — «Ми йдемо в театр». Діти в цікавій ігровій формі знайомилися з професіями гримера, актора, режисера й самі були учасниками театрального дійства. Під час уроку учні показали свої знання з математики, української мови, природознавства та інших освітніх галузей.

Переглядів: 35 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018