Понеділок, 19.11.2018, 02:45

Головна » 2017 » Грудень » 15 » Обмін досвідом – шлях до вдосконалення
Обмін досвідом – шлях до вдосконалення

14 грудня 2017 року на базі Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27, м. Суми, Сумської області за ініціативи директора ІМЦ управління освіти і науки Сумської міської ради Плахотнікової Г.Д. та методиста ІМЦ Самохіної С.Є. проведено методичний порадник для вчителів початкових класів шкіл м. Суми, які працюватимуть у 1-х класах 2018-2019 навчального року, з питань упровадження нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти «Нова українська школа – нові підходи до навчання і викладання».

Досвідом роботи ділились учителі 1-х класів, які беруть участь у дослідно-експериментальній роботі з теми «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті в контексті концепції «Нової української школи», Ягупа І.Д. та Ситник І.М.

Учасники семінару були ознайомлені з особливостями організації освітнього процесу в 1 класі, узяли участь у майстер-класах «Плануємо тематичний день» та «Методика проведення ранкових зустрічей».

Переглядів: 94 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018