Субота, 03.12.2016, 14:48

Головна » 2014 » Вересень » 23 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

З метою популяризації спорту, пропагування здорового способу життя, розвитку олімпійського руху в Україні в школі проводяться заходи в рамках Олімпійського тижня: «Веселі старти», змагання з футболу, турнір з настільного тенісу, конкурс малюнків на спортивну тематику.

18 вересня  відбувся Олімпійський урок у кожному класному колективі: учні 1-2-х класів знайомилися з українською олімпійською символікою, 3-4-х – ділилися власними першими спортивними досягненнями, 5-6 – досліджували інформацію про засновників та перших учасників олімпіад, 8-9-х – про здобуті Золоті медалі олімпійською українською збірною, 10-11-х – про олімпійський рух на Сумщині, 7-і класи провели класні години з теми «Спорт – посол миру».

Особливо цікавими для учнів стали зустрічі з тренерами по карате та хокею на траві. Майстер спорту міжнародного класу з карате-до Марія Бондаренко представила своїх вихованців – учнів нашої школи, які провели показовий виступ та запросили бажаючих до занять у секції. Майстер спорту міжнародного класу з хокею на траві, переможець Кубка європейських чемпіонів у Відні (Австрія) Світлана Коломієць приємно вразила школярів, повідомивши, що нова вчителька фізичної культури Катерина Олександрівна Черв’яцова – майстер спорту України з хокею на траві, член збірної України «Колос», яка в 2014 році стала переможцем Кубка європейських чемпіонів. А проведений Катериною Олександрівною майстер-клас та презентація даного виду спорту учнями школи  виявили багато бажаючих  займатися хокеєм на траві.

На спортивне свято завітав директор СОДЮСШ, заступник голови Олімпійського комітету Сумської області Білан Юрій Григорович з почесною місією. За сприяння розвитку спорту в закладі він нагородив грамотою директора школи Плотницьку Ольгу Федорівну.

Переглядів: 150 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0