Вівторок, 06.12.2016, 13:12

Головна » 2015 » Вересень » 8 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

Ти лікар і цілитель, Спорт!
Де ти, там недуги безсилі,
Межа можливого – рекорд,
А що під ним – нам все по силі.

Традиційно на початку нового навчального року у загальноосвітніх навчальних закладах міста проходять заходи, спрямовані на популяризацію спорту та утвердження здорового способу життя. З 7 по 11 вересня 2015 року в рамках «Олімпійського тижня» в нашій школі проводяться Олімпійські уроки, показові виступи учасників спортивних гуртків, конкурс малюнків «Спорт – частина мого життя», змагання. На класних годинах школярі   знайомилися з олімпійською символікою, засновниками й учасниками перших Олімпіад, досягненнями українських спортсменів. Багато учнів нашої школи теж займаються різними видами спорту. Можливо, згодом  хтось із них також  зробить свій внесок у розвиток Олімпійського руху Сумщини та України.

8 вересня вчителі фізичної культури Міхеєва О.М. і  Червяцова К.О. провели спортивну годину  «Подорож до країни здоров’я» з учнями 2-В та 3-Г класів. Веселими й задоволеними залишилися всі учасники. Ми ще раз переконалися, що наші учні – сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім тільки перемог: і на спортивних майданчиках, і за їх межами!

Переглядів: 118 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0