Понеділок, 22.10.2018, 19:31

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2017 » Листопад » 22 » Online спілкування
Online спілкування

Учні 6-8-х класів продовжують брати активну  участь у міжнародному проекті KIS (Kids' International Speaking). Так 20 листопада 2017 року відбулося online спілкування з американськими учнями середньої школи міста Лайонс, штат Нью-Йорк.

Діти обговорювали особливості освітнього процесу у навчальних закладах двох держав, ділилися враженнями від проведеного наприкінці жовтня свята Хелоуін. Відомо, що традиції народів відрізняються. «Tastes Differ» («Скільки людей, стільки й смаків»), – говориться в англійському прислів’ї.

Напередодні Дня Подяки й католицького Різдва школярам із США було цікаво дізнатися про українські традиційні різдвяні обряди та страви. Учні домовилися, що найближчим часом підготують і відправлять привітання, листи й сувеніри з Новим роком та Різдвом.

Переглядів: 89 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018