Вівторок, 06.12.2016, 13:12

Головна » 2015 » Жовтень » 15 » Осінній ярмарок
Осінній ярмарок

Криниця без джерел – це не криниця.

І колос –це не колос без зерна.

Без доброти душа – то є безкрила птиця,

Не заспіває жайвором вона.

У процесі нескінченної боротьби з життєвими негараздами, а іноді — і з самим собою, втомлені, дратівливі та злі на весь світ, ми все частіше байдуже проходимо повз чужі проблеми, поки вони не зачеплять нас самих. А тоді  все-таки сподіваємося на підтримку тих, для кого людяність, милосердя, співчуття — не просто слова, кинуті на вітер.  Чудовою нагодою для реалізації благодійних намірів учнів нашої школи та їх батьків  став уже традиційний Осінній ярмарок. Його учасники так старанно й творчо підійшли до справи, що здивували покупців оригінальністю продукції, задовольнили смаковими якостями, зачарували креативними виробами й не залишили жодного байдужого. Як результат – виручена сума в 16454 гривні. Ці кошти було передано на допомогу дітям міста: 9 тис. грн – Василенку Роману, онкохворому учню ССШ  № 7, 3200 грн – дитині-інваліду нашої школи, 3200 грн – родині, у якій батько загинув під час АТО.

Завжди треба пам'ятати про те, що ти людина, а навкруги тебе — теж люди. Тож хай і ваші помисли будуть світлими й чистими, а всі справи – добрими .

Переглядів: 142 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0