Середа, 07.12.2016, 17:24

Головна » 2014 » Червень » 2 » Останній дзвоник!
Останній дзвоник!

Шановні випускники, вчителі, школярі, батьки!

Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвоника!

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям.. Ба­жаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Для випускників передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку життя, дорослого життя. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Будьте чесними і добрими людьми.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам’ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання.

Тож вітаємо усіх із святом останнього дзвоника, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття!

Зі святом вас!

Переглядів: 129 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0