Субота, 03.12.2016, 14:44

Головна » 2015 » Червень » 3 » Останній дзвоник!
Останній дзвоник!

Травневий день зі світлими очима

Вклоняючись, ступає на поріг.

Вже рік шкільний лишився за плечима,

І літо безліч простеля доріг.

29 травня в школі  відбулося свято Останнього дзвоника. Його хвилююча мелодія відлунювала  не тільки в душах випускників, а й першокласників, які успішно опанували свою першу книгу –  Буквар, і випускників початкової школи, які не менш успішно склали перший дорослий іспит - державну підсумкову атестацію. Відверто та щиро калатали серця й дев’ятикласників, адже на деяких з них вже завтра чекає доросле життя, нові віражі непередбачуваної долі.

На святі були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  Пак С. Я., депутат Сумської міської ради  Шевель І. М., методист інформаційно-методичного  центру Голобородько Н. В. Заступник міського голови Пак С.Я. привітав присутніх і  нагородив грамотою міського голови за активну життєву позицію та перемогу у Сумському обласному етапі конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування в номінації «Проектна діяльність» ученицю 11-А класу, президента шкільної учнівської республіки, голову міської обласної ради старшокласників Кириленко Ольгу, за зайняте ІІ місце у ІY етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання ученицю 11-Б класу Назар’єву Ксенію, за зайняте ІІІ місце у ІY етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії ученицю 10-А класу Навоєву Анастасію.

За рік  учням вдалося зібрати добрий урожай:  38  учнів молодшої школи та 23  учні середньої та старшої школи  закінчили навчальний рік з відмінними результатами. Директор школи Плотницька О.Ф. вручила відмінникам похвальні листи.

Учні активно брали участь у предметних конкурсах: у математичному  конкурсі  «Кенгуру»  7 відмінних результатів, у конкурсі з інформатики «Бобер» 5 відмінних результатів,  у Всеукраїнському конкурсі з фізики «Левеня»  8 відмінних результатів, у конкурсі юних істориків «Лелека» диплом «Золотий лелека» отримала 1 учениця, диплом І ступеня за перемогу у Всеукраїнській грі «Соняшник» отримав 1учень.

Грамотою за зайняте ІІ місце у міському конкурсі проектів «Сумщина історична», присвяченому 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, та сертифікатом учасника краєзнавчо –культурної програми «Скарби нашого народу» нагороджено  команду «Юні мандрівники» (керівник Слепенко М.О.).

Команди школи нагороджено Дипломом за зайняте ІІІ місце у міському етапі військово  –патріотичної гри «Захисник Вітчизни», присвяченій 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, та за зайняте ІІІ місце у фінальних змаганнях з надання домедичної допомоги у рамках соціального проекту«Я можу врятувати життя!» (керівник Шевченко І.О.)

Головним конкурсом, у рамках якого класні колективи доводили, що саме вони  найталановитіші, найзавзятіші та найдостойніші, був проект під патронатом ШУР «Клас Року 2015».

У І віковій категорії  І місце посів учнівський колектив 4-Г класу (класовод  Лопатіна Л.О.), у  ІІ віковій категорії – 5-Б клас (класний керівник Соларьова Н.О.). Відчайдушно боровся  наполегливою працею, добрими справами за першість у конкурсі учнівський колектив 9-Б класу (класний керівник  Ткаченко О. О.), вони й отримали  почесне звання  «Клас Року –  2015» і Кубок класів.

Добре попрацювали! Усім  приємного літнього  відпочинку !

Переглядів: 154 | Додав: admin1 | Рейтинг: 0.0/0