Четвер, 21.09.2017, 16:56

Головна » 2017 » Квітень » 26 » Пам’ятаємо про Чорнобиль
Пам’ятаємо про Чорнобиль

26 квітня – Міжнародний день пам’яті Чорнобиля. Аби нагадати про найбільшу за всю історію ядерної енергетики катастрофу, у школі проведено вечір-реквієм. Згадали подвиг ліквідаторів аварії: пожежних, медиків, військовослужбовців, працівників станції,  вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Затамувавши подих, дивилися учні кадри документального фільму про страшні події 1986 року. Тяжким болем відлунювали слова пісні Н.Май «Чорнобильська біда», яку виконав вокальний ансамбль «Мрія». Щоб діти могли зрозуміти глибину трагедії, перед ними сповідався Атом, котрий мав служити людині,  а приніс розруху й горе. Станція шкодувала, що створила круг себе мертву зону; Радіація пояснювала, коли вона стає небезпечною; Чорнобильський біль страждав від того, що ніяк не може втихнути. Збирала докупи своїх дітей Мати-Україна й обіцяла не допустити більше таких випробувань. А потім малювала для малечі щасливе життя. І журавлики повернулися на свою батьківщину. Пам’ятаємо про Чорнобиль, думаємо про майбутнє!

Переглядів: 71 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2017