Середа, 15.08.2018, 00:35

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Травень » 8 » «Пам’ятаємо. Шануємо. Дякуємо»
«Пам’ятаємо. Шануємо. Дякуємо»

Ранок 8 травня 2018 року в школі розпочався флеш-мобом «Пам’ять поколінь». Представники Шкільної Учнівської Республіки дарували школярам, їх батькам та вчителям червоні маки – символ пам’яті – та листівки.

Фотовиставка «Пам’ятаємо. Шануємо. Дякуємо», розміщена у фойє, відтворила спілкування ветеранів Другої світової війни з учнями школи, а «Герої сучасності серед нас» – продемонструвала мужність, відвагу, патріотизм воїнів АТО.

Перший урок сьогодні – Урок Мужності. У класних колективах вшанували пам’ять жертв збройних конфліктів, знайомилися із життєвим та бойовим шляхом ветеранів, слухали розповіді про бойові подвиги захисників Вітчизни, вчилися патріотизму у старшого покоління. Войтенко С.І. провела майстер-клас для своїх вихованців по виготовленню квітки-символу.

Учні 1-4-х класів малювали листівки для тих, хто зараз виконує свій громадянський обов’язок на Сході України.

Учні 9-х класів зібралися в актовій залі на годину-реквієм. Присутні ще раз звернулися до історії відзначення в Україні Дня пам’яті та примирення; затамувавши подих, школярі слухали щемливу історію кохання, спаленого війною; разом з учасником АТО  Волковим Олександром Михайловичем  запалювали свічку пам’яті. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Переглядів: 53 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018