Понеділок, 22.10.2018, 19:45

Який клас ви обрали (або збираєтесь обрати)
Головна » 2018 » Березень » 3 » Педагогіка партнерства
Педагогіка партнерства

2 березня 2018 року в рамках регіонального науково-практичного семінару «Партнерство в освіті: виклики та перспективи» за сприяння Вознюк А. В., кандидата психологічних наук, доцента, завідувача кафедри психології КУ СОІППО, обласного координатора та регіонального тренера Всеукраїнського проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів  освітнього процесу» було організовано роботу освітньо-тренінгових майданчиків для вчителів нашої школи. Учасники  тренінгів обговорили фактори розвитку соціальної згуртованості всіх суб’єктів освітнього середовища, набували первинних умінь щодо впровадження інноваційних технологій встановлення партнерських відносин між усіма учасниками освітнього середовища; розвивали навички командної роботи; розглянули принципи та бар’єри в комунікації; вчилися неупередженому ставленню до учасників конфліктних ситуацій.

Переглядів: 143 | Додав: Алла | Рейтинг: 0.0/0

Сумська ЗОШ № 27 © 2018